مار جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

مار: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 نروژ جمهوری چک norvezh jomhori chek moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات صعودمان صددرصد نیست / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار برابر الوصل امارات را جهت افزایش تیمش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا مهم و تعیین‌کننده دانست.

صعودمان صددرصد نیست / برانکو

برانکو: صعودمان صددرصد نیست

عبارات مهم : افزایش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار برابر الوصل امارات را جهت افزایش تیمش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا مهم و تعیین کننده دانست.

به گزارش خبرورزشی، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر الوصل در نشست خبری گفت: اول از همه می خواهم به همه احترام بگذارم. از این برد خیلی خوشحالم. بازی برابر الوصل بازی مهمی بود جهت افزایش ما. همچنین از هواداران مان که در این بازی از ما حمایت کردند، خیلی تقدیر می کنم. بعضی از آنها از راه دور آمده بودند و ما را تنها نگذاشتند. به همه هواداران مان تبریک می گویم.

صعودمان صددرصد نیست / برانکو

وی افزود: باید به بازیکنانم هم تبریک بگویم. بازی ما در شب عید نوروز است و این هم عیدی ما به هواداران. آینده نگری یک بازی سخت را می کردیم، ولی باید یک کاری می کردیم شانس مان جهت افزایش به مرحله بعدی زیاد شود و از شانس های مان استفاده کردیم تا این بازی را به سود خود به آخر ببریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: تیم الوصل در امارات اوایل فصل خیلی خوب و عالی بود و در اواسط فصل اتفاقاتی افتاد که آن طور که باید نتیجه نگرفتند. من بازی الوصل برابر السد را هم دیدم و به نظرم از شانس بدشان بود که در آن بازی شکست خوردند. این تیم عالی ترین سازماندهی را دارد و متأسفانه از مصدومیت بازیکنان ارزش ضربه خوردند و نتوانستند در لیگ قهرمانان آسیا که بعد از مدت ها به آن راه پیدا کرده بودند، نتیجه ای که مستحق آن هستند، کسب کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار برابر الوصل امارات را جهت افزایش تیمش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا مهم و تعیین‌کننده دانست.

برانکو در پاسخ به این سؤال که پرسپولیس در گروه C لیگ قهرمانان آسیا به نهمین امتیاز خود رسید و آیا اکنون می توان گفت که این تیم به مرحله بعدی راه پیدا کرده است یا نه، گفت: من تجربه ای دارم در بازی های آسیایی که هر لحظه اینطور بوده هست. هنگامی که تیمی ۹ امتیاز را می گیرد به مرحله بعدی افزایش می کند. اکنون ما ۹ امتیازی شده است ایم و صعودمان صددرصد نیست، ولی تجربه ام می گوید تیمی که این امتیاز را می گیرد می تواند به مرحله بعدی برود.

واژه های کلیدی: افزایش | برانکو | هواداران | هواداران | پرسپولیس | لیگ قهرمانان آسیا | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz