مار جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018

مار: جام جهانی اروپا مقدماتی جام جهانی 2018 نروژ جمهوری چک norvezh jomhori chek moghadamati jam jahani 2018

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کنسرت حامد همایون پیش از رمضان برگزار می‌شود

مدیر برنامه های حامد همایون گفت: پیشنهاداتی جهت بازیگری در سینما و تلویزیون به حامد همایون شده است است ولی این خواننده تمایلی به حضور در عرصه بازیگری ندارد.

کنسرت حامد همایون پیش از رمضان برگزار می‌شود

کنسرت حامد همایون پیش از رمضان برگزار می شود

عبارات مهم : کنسرت

مدیر برنامه های حامد همایون گفت: پیشنهاداتی جهت بازیگری در سینما و تلویزیون به حامد همایون شده است است ولی این خواننده تمایلی به حضور در عرصه بازیگری ندارد.

محسن رجب پور مدیر برنامه های حامد همایون در گفت و گو با میزان، راجع به فعالیت های این خواننده موسیقی پاپ گفت: چند قطعه از حامد همایون آماده انتشار است که بعد از ماه مبارک رمضان نخستین قطعه را منتشر می کنیم ولی اسم آن هنوز مشخص نشده است.

وی به همین جهت افزود: در این قطعات اشخاص متفاوت موسیقی با حامد همایون همکاری کرده اند. یاحا کاشانی به عنوان ترانه سرا و سامان امامی به عنوان تهیه کننده از کسانی هستند که در قطعات حامد همایون نقش داشته اند.

مدیر برنامه های حامد همایون راجع به کنسرتهای این خواننده اظهار کرد: بعد از ماه مبارک رمضان یک تور خارجی خواهیم داشت، مدت آن ۶۰ تا ۷۵ روز است و در ماههای خرداد و تیر انجام می شود ولی هنوز شرح اجراها و تاریخ آنها مشخص نشده هست. بلافاصله بعد از تعیین تاریخ دقیق تور نیز جهت کنسرتها در کشور عزیزمان ایران برنامه ریزی می کنیم.

رجب پور ادامه داد: در اواسط مرداد ماه به کشور عزیزمان ایران باز می گردیم و بعد از انتشار کامل قطعات تازه حامد همایون در نقاط متفاوت کشور کنسرت برگزار خواهیم کرد.

وی به کنسرتهای حامد همایون پیش از ماه مبارک رمضان اشاره و بیان کرد: چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت در بندر عباس، شنبه ۲۲ اردیبهشت لندن و دوشنبه ۲۴ اردیبهشت در شهر منچستر کنسرت برگزار خواهیم کرد.

مدیر برنامه های حامد همایون راجع به فعالیت این خواننده در تیتراژ سریالها و فیلمهای سینمایی اظهار کرد: اگر پیشنهادات مناسبی جهت تیتراژ آثار ارائه شود همکاری خواهیم کرد. در حال حاضر پیشنهاداتی جهت تیتراژخوانی به همایون ارائه شده است است ولی هنوز به توافق جهت همکاری نرسیده ایم.

رجب پور خاطرنشان کرد: همچنین پیشنهاداتی جهت بازی به حامد همایون شده است است ولی این خواننده تمایلی به همکاری ندارد.

کنسرت حامد همایون پیش از رمضان برگزار می‌شود

واژه های کلیدی: کنسرت | همکاری | برنامه | خواننده | اردیبهشت | حامد همایون | برنامه ریزی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz